BAŚNIOWE PIASKOWE ANIMACJE ( MALOWANIE PIASKIEM)

Gdy tylko zgasło światło zawitaliśmy do krainy piaskowych opowieści. Sprawne ręce artystki mistrzowsko przekazują pewną historię. Jaką? To zależy od Państwa! Rysowanie piaskiem to oryginalny pomysł na reklamę firmy. To niezwykły pomysł na event firmowy czy inną dowolnie wybraną przez Państwa imprezę. Przedstawimy każdą historię. Ten oryginalny pokaz zachwyca i uatrakcyjnia wszelkie imprezy. Warto zainwestować w ten niezwykły show, ponieważ jest on oryginalną i jedyną w swoim rodzaju atrakcją. Piaskowe animacje (rysowanie piaskiem) tworzymy wedle Państwa życzenia. Proponujemy zbudowane specjalnie dla Państwa scenariusze. Do danego pokazu po konsultacji z naszym klientem dobieramy odpowiednią muzykę. Wszystko to sprawia, że każdy pokaz jest oryginalny i jedyny w swoim rodzaju. Jest wyjątkowy! Opowiedzieć możemy o powstaniu Waszej firmy, jej sukcesach i planach na przyszłość. Pokażemy wszystko oryginalnie i niepowtarzalnie. Nikt tak jak my nie przedstawi Waszej historii. To niezwykłe show naprawdę robi wrażenie.

Malowanie piaskiem to prawdziwa sztuka, która łączy piasek, grę świateł i specjalnie do pokazu dobraną muzykę. Daje to niezwykle oryginalny efekt, który robi ogromne wrażenie. Możecie mieć Państwo takie talent show na każdą okoliczność. Piaskowy świat ożywa, a postaci tańczą na naszych oczach. Warto zaskoczyć swoich klientów czy też gości takim atrakcyjnym pokazem na event firmowy. Agencja Medialna Yoma gwarantuje oryginalne kulturalne show, niezwykły pokaz na imprezę firmową. Nasz pokaz malowania piaskiem doskonale sprawdza się przy organizacji eventów i firmowych imprez.

W ramach piaskowych animacji( malowania piaskiem) zaoferować możemy m. in:

– stworzenie indywidualnych piaskowych animacji wedle życzenia naszego klienta,

-pracę nad scenariuszami, układanie oryginalnych piaskowych opowieści o wybranej przez Państwa tematyce,

– tworzymy także filmy animowane, klipy, reklamy.

– oferujemy zorganizowanie oryginalnych pokazów na imprezy firmowe, eventy firmowe, a także na imprezy o charakterze prywatnym.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Malowanie piaskiem to doskonały sposób na reklamę Państwa firmy!