EFEKTOWNE RYSOWANIE PIASKIEM ( PIASKOWE ANIMACJE)

Zgasło światło… ciemność nagle błysk pojawiają się obrazy… z piasku, to właśnie piaskowe animacje. Malowane piaskiem – obrazy przewijają się jak w kalejdoskopie ukazując kolejne etapy opowieści.
Rysowanie piaskiem to fascynująca forma sztuki, to oryginalny pokaz, który uświetni twój event firmowy. Widziałeś Mam Talent? To oryginalne show to doskonała atrakcja na imprezę firmową czy event firmowy. Za pomocą dłoni oryginalnych artystek opowiemy o twojej firmie. Przyjdź do nas, a my opowiemy w sposób oryginalny to co chcesz przekazać. Cudowne, czarodziejskie wrażenia mogą uatrakcyjnić wiele uroczystości. Scenariusze tworzymy wedle życzeń naszych klientów. Agencja Medialna Yoma profesjonalnie i oryginalnie przedstawi twoje życzenia,a nasza artystka swoimi dłońmi wyczarują świat piaskowych baśni, który zachwyci. W sposób oryginalny opowiemy każdą historię. Malowanie piaskiem, to gra obrazu, dźwięku i światła, magiczny spektakl, w którym miejsca i postaci stworzone są z piasku. Odpowiednio dodana muzyka dodaje blasku pięknej, oryginalnej aranżacji. Dźwięki sprawiają, że oglądający nie jest w stanie oderwać się od rysowanych piaskiem postaci, miejsc. Świat piaskowej krainy przyciąga, jest doskonałą rozrywką, oryginalnym pomysłem na reklamę firmy. Uatrakcyjnimy każdą imprezę firmową. Piaskowe animacje to doskonały pomysł na event firmowy.
W naszej oryginalnej ofercie znaleźć można m.in.:

– malowanie piaskiem ( piaskowe animacje)

– prace nad scenariuszem do piaskowych aranżacji

– filmy animowane, klipy, reklamy

– udział w imprezach firmowych, eventach, festiwalach, a także imprezach o charakterze prywatnym
Przyjdź do nas, opowiemy to co chcesz przekazać w unikatowy, niebanalny sposób. Za pomocą piaskowych animacji stworzymy piękny świat, który może stać się reklamą twojej firmy! Ta oryginalne kulturalne show uświetni każdą uroczystość, a twoi goście będą oczarowani sztuką malowania piaskiem. Nasza artystka przedstawia wszystko to, czego oczekujesz w sposób oryginalny i piękny. Naprawdę warto skorzystać z tej oryginalnej formy reklamy.

Tylko Agencja Medialna Yoma pomoże ci stworzyć piaskowy, oryginalny świat, który oczaruje twoich kontrahentów!